14.09.2010 Реєстраційно-презентаційний день

14 вересня 2010 р.

РЕЄСТРАЦІЙНО-ПРЕЗЕНТАЦІЙНИЙ ДЕНЬ

12:00 – 19:00  Реєстрація делегатів та учасників VIІ Національного з’їзду фармацевтів України (вул. Блюхера, 4, НФаУ – за місцем локалізації реєстраційної комісії).

15:00 – 18:00  Оглядові екскурсії:

• «Від фортеці у степу до столиці»(меморіал у лісопарку, історичний центр Харкова, площа Свободи, пам’ятник Т.Г. Шевченка, Благовіщенський собор).
  • «Харків – місто мистецтва і культури»(видатні архітектурні будівлі Харкова (харківський модерн та конструктивізм), пам’ятники О.С. Пушкіну, М.В. Гоголю, Г.С. Сковороді, Т.Г. Шевченку, художній та літературний музеї, храмове будівництво Харкова XVII – XVIIІ ст.).
  • «НФаУ – наша Alma mater» (корпуси НФаУ, ІПКСФ НФаУ, коледжу НФаУ; клініко-діагностичний центр, гуртожитки університету; огляд кафедр університету, лекційних аудиторій, лабораторій, а також скульптурних композицій, фото галереї науковців університету).

Фотографування делегацій у корпусах НФаУ протягом усього дня.