14-16 листопада 2013р. НФаУ прийняв участь у роботі 24 Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2013»

Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України і Київський молодіжний центр праці 14-16 листопада 2013р. у приміщенні  Палацу Мистецтв «Український дім»  проводили 24 Міжнародну виставку «Освіта та кар’єра – 2013» (м. Київ, вул. Хрещатик,2) .

В рамках Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2013» проводилась Міжнародна виставка «Освіта за кордоном»

На відкритті були присутні: заступник Міністра освіти і науки України Дніпров Олексій Сергійович, Президент Національної академії педагогічних наук України, Президент Товариства «Знання» України Кремень Василь Григорович, Голова правління Товариства «Знання» України Кушерець Володимир Іванович, Надзвичайний  і Повноважний  Посол 

Чеської Республіки в Україні Іван Почух, Надзвичайний  і Повноважний  Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтекунас, Перший секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Влад Лернер, Радник з питань культури та співробітництва та директор Французького Інституту в Україні Ерік Тосаті та ін.

На двох поверхах Українського дому розмістилася широкомасштабна експозиція виставки, на якій були представлені  219 учасників.  Україну представляли 117 навчальних закладів різних рівнів і форм власності з 25 регіонів, наукові установи, методичні центри, міжнародні установи і представництва, видавництва.

У  виставці взяли участь і представили свої експозиції 102 вищих навчальних закладів з   Греції, Франції, Польщі, Литви, Австрії, Америки, Кіпру, Росії, Німеччини, Чехії, Ізраїлю, Великобританії, Мальти, Латвії, Туреччини.

Профорієнтаційна робота проводилась з учнями  шкіл Києва та їх батьками, на стенді НФаУ було роздано більше 200 інформаційних комплектів.

За участь в конкурсах на цій виставці  НФаУ був відзначений наступними нагородами:

1. Гран-Прі і диплом у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології»

2. Золотою медаллю і дипломом у номінації «Науково-дослідна діяльність навчального закладу» нагороджено Державну науково-дослідну лабораторію з контролю якості лікарських засобів НФаУ..