14-18 травня 2013 року відбувся візит делегації НФаУ до Азербайджану та Туреччини

З 14 по 17 травня 2013 р. ректор НФаУ проф. Черних Валентин Петрович, проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв’язків) проф. Попов Сергій Борисович та проф. Шемчук Леонід Антонович з робочим візитом відвідали Азербайджанську Республіку.

травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  115 травня відбулась зустріч делегації НФаУ з Балаєвим Арифом Алієвичем, керівником освітянської фірми “Az Edu”. В ході зустрічі ректор НФаУ наголосив на розвитку взаємовідносин між дружніми країнами, на підвищенні рівня обміну в галузі фармацевтичної освіти та науки.

15 травня відбулась зустріч Валентина Петровича та Сергія Борисовича з представниками ТОВ “ЗАФАРАН” . Компанія володіє великою мережею аптечних підприємств на території Азербайджану, а також працює в галузі освітніх послуг.

Під час бесіди було досягнуто домовленість щодо створення програми підготовки фармацевтичних кадрів для ТОВ «ЗАФАРАН», підвищення кваліфікації співробітників на базі НФаУ, підготовки кадрів вищої кваліфікації: кандидатів й докторів наук.

травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  3травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  2

травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  4Зустріч та інтерв’ю з Головним Редактор журналу Passage (Пасаж) Нарміно Агаси (Narmina Agasi), Генеральним Директором Видавничого дому “Impress”.

травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану 5Того ж дня відбулась прес-конференція в Міжнародному Прес-центрі (м. Баку), в ході якої ректор Національного фармацевтичного університету презентував азербайджанській стороні навчальний та науковий потенціал НФаУ. На зустрічі з батьками студентів, що навчаються в НФаУ, Валентин Петрович відповів на питання, розповів про умови навчання та відпочинку студентів, про можливість післядипломного навчання.

травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  8травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  6травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  7

16 травня в ході зустрічі в Департаменті Міжнародних Відносин Міністерства Освіти Азербайджанської Республіки з помічником Міністра освіти Азербайджану Зейналовим Анинаша та заступником завідувача відділу студентського обміну та програм розвитку освіти Фаризом Рзаєвим ректор НФаУ проф. Черних В.П. та проректор проф. Попов С. Б. обговорили з представниками освітньої та наукової спільноти Азербайджану розвиток співпраці в галузі фармацевтичної освіти, підготовки наукових кадрів для дружньої країни.

травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  10травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  9

В ході візиту відбулась зустріч з Головою Конгресу Азербайджанців Миру, Головою провладної Партії “Громадянська солідарність”, членом парламенту Сабіром Рустамханлі.

Зустріч з Надзвичайним і повноважним Послом України в Азербайджанській Республіці Міщенко Олександром Павловичем. Обговорено питання консультування абітурієнтів, спрщення видачі запрошень на навчання в Україні, питання популяризації української фармацевтичної освіти та науки в Азербайджані.
травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  17травень 2013 візит делегації НФаУ до Азербайджану  16

18 травня делегація НФаУ відвідала м. Стамбул (Туреччина). Відбулась прес-конференція з представниками освітянських фірм на базі Oxford House.