14 березня 2014 р. Університет відвідала делегація з Курдистану

Візит делегації Курдистану відбувся за підтримки багаторічного партнера НФаУ з набору на навчання іноземних громадян ПП “Зайнун” -в особі директора Іссама Шахін та ген. директора Махера Бакір.

Склад делегації:

– генеральний директор Інформаційного центру Міністерства освіти Курдистану п. Жалал Абдулькадера Хамад;

– генеральний директор Біологічного центру Міністерства охорони здоров’я Курдистану п. Серханд Ходер;

– викладач факультету міжнародної економіки приватного Університету Al-Khitab п. Розгар Жаафар Азіз;

– генеральний директор державної організації “Фінанси та Банки” п. Гіва Абдул Кадер;

14.03.2014 визит делегации Курдистана в НФаУ 6Вперше делегація з Курдистану відвідала наш університет два роки тому. Наразі, в Університеті Al-Khitab, який створено саме два роки тому, студенти навчаються на трьох факультетах. Візит іноземних гостей відбувся з метою набуття досвіду щодо підготовки висококваліфікованих кадрів для фармацевтичної галузі Курдистану  з найближчою перспективою відкриття в Курдистані фармацевтичного факультету.

Серед інших питань, розглядались також питання укладання міжуніверситетської угоди про наукове та навчально-методичне співробітництво, академічні обміни, підготовку та перепідготовку фармацевтичних кадрів.

14.03.2014 визит делегации курдистана в НФаУ 1

14.03.2014 визит делегации курдистана в НФаУ 2