14 червня 2017 р. відбулося об’єднане засідання загальних зборів Ради молодих вчених та Студентського наукового товариства НФаУ

У засіданні взяли участь 34 студенти-делегати від гуртків СНТ кафедр НФаУ, 47 молодих вчених, а також 31 викладач, які координують наукову діяльність студентів на кафедрах.

Засідання розпочалося зі звітів про діяльність СНТ та РМВ НФаУ у 2016/2017 навчальному році, які представили голова СНТ Галина Валеріївна Григорів та голова РМВ Ірина Олександрівна Сурікова.

Впродовж навчального року студенти та молоді вчені брали активну участь у проведенні наукових заходів: Міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих вчених «Актуальні питання створення нових лікарських засобів», загальноміських проектах «Наукові пікніки», «Ніч науки», науковому симпозіумі «Фармація молода», що відбувся у рамках VIII Національного з’їзду фармацевтів України, міських наукових квестів, а також у різноманітних конкурсах наукових робіт.

За підсумками року відбулося вручення подяк найактивнішим учасникам роботи СНТ та РМВ НФаУ.

Подяками нагороджені:

Аспіранти:

• Брюханова Тетяна Олександрівна
  • Єрьоміна Ганна Олександрівна
  • Камишнікова Віра Олегівна
  • Литкін Дмитро Віталійович
  • Матерієнко Анна Сергіївна
  • Нетьосова Кристина Юріївна
  • Остапець Марина Олександрівна
  • Прокопенко Олексій Сергійович
  • Рубан Олена Ігорівна
  • Снегирьова Дар’я Володимирівна
  • Упир Тарас Володимирович
  • Шкапо Антон Ігорович

Члени Ради СНТ 2016/2017 навчального року:

• Бабченко Анастасія
  • Безрук Іван
  • Бондарь Надія
  • Гордєй Карина
  • Громова Ярослава
  • Доброва Анна
  • Доровський Дмитро
  • Дудка Ксенія
  • Литвиненко Євгеній
  • Мескіні Даліла
  • Пінкевич Вікторія
  • Стремоухов Олександр

Зі словами вітання звернулася до присутніх проректор з наукової роботи Тетяна Василівна Крутських. Тетяна Василівна висловила надію на подальшу успішну співпрацю наукового відділу з кафедрами та побажала студентам, аспірантам та викладачам чудового літнього відпочинку, натхнення, нових здобутків у новому навчальному році.