14 грудня 2016 р. на базі ПФ «Гамма-55» відбулися практичні заняття для студентів 4 курсу НФаУ спеціальності «Економіка підприємства» за дисципліною «Планування та контроль на підприємстві»

Захід відбувся в рамках співробітництва НФаУ та провідних аптечних мереж України у сфері залучення практиків до освітньої діяльності – проведення лекцій та практичних занять.

Разом зі студентами на практичному занятті були присутні викладачі кафедри управління та економіки підприємства НФаУ на чолі з завідувачем кафедри, проф. О.В. Посилкіною, декан факультету промислової фармації, управління та адміністрування НФаУ , доц. О.А. Здорик, завідувач відділу практики та сприяння працевлаштуванню НФаУ О.Я. Барковська.

Практичне заняття провів О.В. Севрюков – керівник навчального центру ПФ «Гамма-55», завідувач аптеки в аптечній мережі «911», асистент кафедри соціальної фармації НФаУ.

Студентам показали роботу та можливості професійної комп’ютерної програми, яка забезпечує реалізацію та обіг лікарських засобів в аптечній мережі та провели екскурсію до оптового фармацевтичного складу, в ході якої присутні ознайомилися з новітніми технологіями складської логістики й організацією роботи сучасного фармацевтичного складу.