14 квітня 2019 р. НФаУ взяв участь у VI Харківському міжнародному марафоні

Студенти та співробітники професорсько-викладацького складу Національного фармацевтичного університету взяли участь у наймасштабнішому масовому заході – VI Харківському міжнародному марафоні.

Координацію підготовки змагань, формування команди НФаУ та безпосередню участь за дорученням ректора НФаУ Котвіцької А.А. здійснювала кафедра фізичного виховання та здоров’я під керівництвом завідувача Таможанської Г.В.

Команда фармацевтичного університету була представлена кафедрою іноземних мов на чолі з завідувачем Будановою Л.Г., кафедрою мікробіології, вірусології та імунології, а також студентами 1-4 курсів.

Дистанцію 42 195 м подолали усі учасники змагань, встановивши власні спортивні рекорди.

Молодь НФаУ, співробітники служби з виховної роботи та деканатів НФаУ також взяли участь в організації та підтримці учасників забігу.

Участь у відповідних фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах формує у молоді мотиваційну модель сприйняття фізичного виховання та спорту системи закладів вищої освіти.