14 листопада 2018 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії» м. Куп`янськ

14 листопада 2018 року в приміщенні Палацу Культури імені В.І.Кошелєва в м. Ковшарівка Куп’янського району відбувся профорієнтаційний захід «Професія твоєї мрії», який був організований Харківським обласним центром зайнятості та Куп’янським міськрайонним центром зайнятості Харківської області.

Для участі в цьому заході були запрошені учні 8-11 класів всіх шкіл м. Куп’янська та Куп’янського району.

Школярі разом з викладачами були проінформовані про Національний фармацевтичний університет та сучасну фармацевтичну галузь України, а також про особливості вступної кампанії до НФаУ в 2019 році. В межах профорієнтаційного заходу учні мали можливість ознайомитися з історією та традиціями НФаУ. Всі бажаючі отримали буклети з інформаційно-довідковими матеріалами. Захід відвідали понад 600 майбутніх випускників шкіл міста Куп’янська та Куп’янського району, їх батьки та вчителі.