14 лютого 2017 р. у Науковій бібліотеці відбувся літературний екскурс “Слобожанський Амур. Любовна геометрія у долях харківських письменників ХІХ-ХХ ст.”

14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День Святого Валентина, або як його називають – День усіх закоханих . Україна не є винятком. Увійшовши до української культури відносно нещодавно, це свято набуло великої популярності, особливо серед молоді.

Любов…  Вона окриляє та надихає. Багато українських письменників під впливом цього почуття писали нетипові романи про любов, гідні світового визнання. А що ми знаємо про їх особисте життя? Як кохали письменники на Слобожанщині від XIX ст. й до сьогодні, і що з цього вийшло? На ці питання відповіла старший науковий співробітник Харківського літературного музею Руденко Н.Ф.

Під час лекції студенти та співробітники дізнались про цікаві історії кохання таких видатних особистостей, як Григорій Квітка-Основ’яненко, Христя Алчевська, Валеріан Поліщук, Сергій Пилипенко, Володимир Сосюра, Микола Куліш, Василь Мисик.    

Відвідувачі заходу ознайомились з книжковою виставкою: «Є вічна загадка любові».

image_pdfimage_print