15-17 листопада 2012р. Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар`єра – 2012»

Міністерство освіти і науки України, Академія педагогічних наук України і Товариство «Знання» України 15-17 листопада 2012р. у приміщенні  Палацу Мистецтв «Український дім»  проводили Міжнародну виставку «Освіта та кар¢єра – 2012» (м. Київ, вул. Хрещатик,2), присвячену Міжнародному дню студентів.

В рамках Міжнародної виставки «Освіта та кар¢єра – 2012» проводилась Міжнародна виставка «Освіта за кордоном»

На відкритті були присутні: заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту Борис Михайлович Жебрівський, Президент Національної академії педагогічних наук України Василь Григорович Кремень, ректори вищих навчальних закладів, а також Надзвичайні і Повноважні посли Канади, Франції, Польщі, Австрії та ін.

У виставці приймали участь:
– 78 вищих навчальних закладів України  – університети, академії, інститути;
-10 навчальних курсів різних напрямків;
-26 міжнародних організацій та освітніх агенцій;
– 8 видавництв;
-15 професійно-технічних навчальних закладів;
– 49 іноземних вищих навчальних закладів США, Великобританії, Австралії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру,  Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Росії, Угорщини, Мальти, та Болгарії.

На виставці також представлені: Німецький культурний центр – Гете-Інститут у Києві, Ізраїльський культурний центр при посольстві Держави Ізраїль в Україні, Французький культурний центр, Українсько-польський центр академічних обмінів та ін.

Національний фармацевтичний університет представив на цій виставці нові наукові і навчально-методичні видання, а також розробки оригінальних лікарських препаратів вчених нашого університету.

Профорієнтаційна робота проводилась з учнями  шкіл Києва та їх батьками, було роздано більше 200 інформаційних комплектів.

За участь в конкурсі на цій виставці  НФаУ був відзначений наступними нагородами.

1. Гран-Прі у номінації «Інноваційний розвиток освіти та підготовка науково-педагогічних кадрів»

2. Подяка ректору Черних Валентину Петровичу  «За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України»