15 – 20 квітня 2013 року на базі Національного фармацевтичного університету (м. Харків) за підтримки Харківського обласного центру зайнятості проходить профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії»

Протягом усього тижня, починаючи з 15 квітня, студенти університету та коледжу мали нагоду відвідати тематичні семінари-практикуми та тренінги, які проводили фахівці Харківського міського центру зайнятості та топ-менеджери провідних рекрутингових компаній.

19 квітня 2013 року в Національному фармацевтичному університеті відбулася конференція з практики «Професійно-практична підготовка фахівців фармації та її інноваці1йний розвиток у форматі «Університет – Працедавці».

15-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень_НФау_9

У конференції взяли участь близько 300 студентів. Традиційно форум відкрив ректор НФаУ, професор В.П. Черних. У вітальному слові Валентин Петрович зазначив, що готувати себе до професійної діяльності необхідно з перших днів навчання в університеті та висловив подяку роботодавцям, які беруть участь у проведенні профорієнтаційного тижня, за всебічну підтримку наших випускників і багаторічну співпрацю.

До присутніх на конференції звернувся почесний гість форуму колишній випускник НФаУ, нині директор ДОРП «Обласний аптечний склад» А.П. Бакаєв. Він, зокрема, сказав: «В університеті ви отримуєте безцінний багаж навичок та вмінь, які будуть необхідні у професії. Саме тому слід прагнути до знань, працювати над їх удосконаленням та розвитком».

Слова вдячності спонсорам заходу висловила проректор з науково-педагогічної роботи, професор А.А. Котвіцька. «Тільки поєднання спільних зусиль можуть стати запорукою успіху», – підкреслила вона.

За підготовку змістовних доповідей на пленарне засідання конференції за результатами практики та активну життєву позицію організатори заходу представили до нагородження:

  • Ольгу Кононенко (спеціальність «Фармація»)
  • Ірину Дубовську (спеціальність «Фармація»)
  • В’ячеслава Кирилюка (спеціальність «Менеджмент організацій та адміністрування»)
  • Вікторію Растворову (спеціальність «Маркетинг»)

 Цього ж дня, 19 квітня, за участі та підтримки Харківського обласного центру зайнятості у НФаУ відбувся Ярмарок вакансій.

15-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень_НФау_15

На відкриття Ярмарку були запрошені почесні гості – І.М. Шурма, заступник голови Харківської облдержадміністрації, О.С. Терещенко, начальник Державної служби з лікарських засобів у Харківській області, В.Л. Міненко, директор Харківського обласного центру зайнятості, О.А. Курбанова, начальник відділу кадрів ТОВ «Український Аптечний Холдинг», м. Донецьк.

У вітальному слові ректор НФаУ, професор В.П. Черних зазначив, що фахівець фармації повинен володіти широким арсеналом знань про лікарські засоби, бути психологом, вміти приймати правильні рішення при наданні фармацевтичної допомоги, постійно самовдосконалюватися. «І, звичайно ж, вам мають бути притаманні такі людські якості, як чуйність та милосердя. Пам’ятайте, що в аптеку приходить не клієнт чи покупець — в аптеку приходить пацієнт, зустрічає там хворого фармацевт, але в жодному разі не продавець».

У роботі Ярмарку взяли участь понад 30 роботодавців, які представили майже 56 тисяч актуальних вакансій, з яких понад 3,5 тисячі – по Харківській області.

Завершиться профорієнтаційний тиждень 20 квітня проведенням Дня відкритих дверей – Ярмарком спеціальностей.

 ЗА УЧАСТЬ У ПРОВЕДЕННІ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОГО ТИЖНЯ

організатори висловлюють щиру подяку

соціальним партнерам Харківському обласному центру зайнятості в особі директора Міненка Володимира Леонідовича та Харківському міському центру зайнятості в особі директора Піженка Сергія Вікторовича

генеральному спонсору ТОВ «Український Аптечний Холдинг» в особі генерального директора Золотарьова Юрія Миколайовича

спонсору корпорації «Артеріум» в особі виконавчого директора Назаренко Наталії Петрівни

генеральному інформаційному спонсору інтернет-службі «Работа в Харькове» в особі директора Пожарова Дмитра Сергійовича

інформаційним спонсорам порталу rabota.ua в особі генерального директора Михайлова Миколи В’ячеславовича

міжнародній групі компаній HeadHunter в особі генерального директора Макової Марини Леонідівни

партнерам ПАТ «Страхова компанія «ПРОВІДНА» в особі директора Харківської філії Солошенка Андрія Юрійовича

ТОВ «ЮНІТЕМП рекрутинг компані» в особі заступника директора Фофанова Артема Андрійовича

голові Харківської профспілки іноземних студентів Усову Сергію Віталійовичу

медіаспонсорам компанії «Моріон» в особі генерального директора Крячка Ігоря Володимировича

журналу «Фармацевт-практик» в особі головного редактора Малишевської Наталії Валентинівни

завідувачам аптек, присутніх на конференції з практики

фахівцям з підбору персоналу за проведення семінарів-практикумів

Пожарову Дмитру Сергійовичу, директору інтернет-служби «Работа в Харькове», Шарій Валерії Юріївні, Кутняк Ірині Вікторівні, менеджерам компанії «Studex», Фофанову Артему Андрійовичу, заступнику директора ТОВ «ЮНІТЕМП рекрутинг компані», Рижовій Олені Віталіївні, регіональному менеджеру з підбору персоналу на сході України рекрутингової агенції «ФАРМА ПЕРСОНАЛ», Шендерей Тамарі Олександрівні, менеджеру з підбору та оцінки персоналу корпорації «Артеріум», ПАТ «Київмедпрепарат», Сніжко Тетяні Володимирівні, HR-директору, Яковенко Анні Василівні, HR-бізнес-партнеру, Радько Олександру Петровичу, менеджеру з роботи з ключовими клієнтами ТОВ «Санофі-Авентіс Україна», Мішустіній Інні Миколаївні, начальнику відділу надання соціальних послуг молоді

представникам практичної фармації, що представили доповіді на пленарному засіданні

Курбановій Олені Алімівні, начальнику відділу кадрів ТОВ «Український Аптечний Холдинг», Шендерей Тамарі Олександрівні, менеджеру з підбору та оцінки персоналу корпорації «Артеріум», ПАТ «Київмедпрепарат», Гриценку Сергію Вікторовичу, завідувачу КПОЗ «ЦРА № 63» м. Куп’янськ, Мовсісян Аліні Гарушівні, заступнику директора ПФ «ГАММА-55» «Аптечна мережа 9-1-1», Рижовій Олені Віталіївні, регіональному менеджеру з підбору персоналу на сході України рекрутингової агенції «ФАРМА ПЕРСОНАЛ»

колективу НФаУ (деканам, завідувачам кафедр, керівникам структурних підрозділів, відділу практики та сприяння працевлаштуванню, студентам-доповідачам)

15-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 115-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 1015-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 1115-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 1215-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 1315-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 1415-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 1515-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 1615-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 1715-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 1815-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 215-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 315-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 415-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 515-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 615-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 715-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 815-20.04.2013 Профорієнтаційний тиждень для студентів НФаУ та коледжу НФаУ «Знайди своє місце у професії» 9
image_pdfimage_print