15 червня 2018 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь у фестивалі здоров`я та спорту “Sport and Health Fest”

Захід відбувся за ініціативи Ради молодих вчених при ХОДА на базі комунального закладу “Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа “ХТЗ” Харківської обласної ради”. У фестивалі взяли участь голова ХОДА Ю.О. Світлична, ректори харківських закладів освіти, студентська та учнівська молодь.

До проведення фестивалю долучилися приймальна комісія, первинна профспілка студентів, студентський парламент, культурний центр НФаУ. У рамках профорієнтаційної роботи представники НФаУ продемонстрували аудиторії досягнення НФаУ, доцент кафедри фармацевтичної хімії Грудько В. А. та доцент кафедри промислової фармації Солдатов Д. П. провели цікаві досліди для молоді, яка була на святі.
Керівництво НФаУ висловлює вдячність усім працівникам НФаУ – учасникам фестивалю.
Більше фото в альбомі