15 квітня – 17 травня 2014 р. участь доцента каф. промислової фармації Кухтенка О.С. в програмі “візитинг професорів”, проведення циклу лекцій майстер-класу для бакалаврів, магістрантів, аспірантів та докторантів Казахського національного медичного університету ім. С.Д. Асфендіярова зі спеціальності «Технологія фармацевтичного виробництва» (м. Алмати)

16 квітня 2014 р. відбулась зустріч ректора КазНМУ проф. Аканова А. А. з ученими, запрошеними за програмою «Візітінг професор». Були присутні 12 зарубіжних вчених з 6 країн.

Зліва направо:
Датхаев Убайдулла Махамбетович – декан фармацевтичного факультету КазНМУ, д.фарм. наук, професор
• Josef Jampilek – візітінгпрофесор з University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences, Brno, Czech Republic

Сакипова Зурияда Бектимировна – д. фарм. н., професор КазНМУ, завідуюча модулем фармацевт-технолог

•Fabio De Sousa Menezes Boylan- Ph.D., Pharm.Dr., Асоційований професор. School of Pharmacy and Pharmaceutical Sciences, Trinity Colledg eDublin (Ірландія)

• Кухтенко А. С.– доцент кафедри промислової фармації