15 квітня 2014 р. доцент кафедри педагогіки та психології, практичний психолог вищої категорії Л.В. Пляка прочитала лекцію для випускників Коледжу НФаУ «Успіх як стиль життя».

У своїй лекції Л.В. Пляка розповіла студентам про значення бажання, потреби та цілі у житті кожної людини. Далі увагу аудиторії було сконцентровано на детальній інформації про психологічні аспекти успіху, шляхах професійного розвитку та становленні випускників Коледжу НФаУ.

15 квітня 2014 р. доцент кафедри педагогіки та психології, практичний психолог вищої категорії Л.В. Пляка прочитала лекцію для випускників Коледжу НФаУ «Успіх як стиль життя» фото 1

15 квітня 2014 р. доцент кафедри педагогіки та психології, практичний психолог вищої категорії Л.В. Пляка прочитала лекцію для випускників Коледжу НФаУ «Успіх як стиль життя» фото 2По закінченні лекції Л.В. Пляка дала відповіді на питання аудиторії.