Національним фармацевтичним університетом та кафедрою технології парфумерно-косметичних засобів 15 листопада 2013 року проведено науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Косметологія: сьогодення та майбутнє».В рамках конференції було обговорено питання за наступними тематичними секціями:

1. Доказова та практична косметологія й фармація
  2. Технологія парфумерно-косметичних та фармацевтичних засобів
  3. Контроль якості парфумерно-косметичних та фармацевтичних засобів
  4. Упаковка парфумерно-косметичної та фармацевтичної продукції
  5. Аромологія
  6. Нормативно-правове регулювання діяльності косметичних закладів
  7. Менеджмент та маркетинг у косметичній та фармацевтичній сферах.

Пленарні доповіді зробили провідні фахівці в сфері косметології, медицини, фармації й менеджменту з України, Росії, Ізраїлю, Болгарії, а також вітчизняні представники закордонних фірм-виробників парфумерно-косметичної та фармацевтичної продукції Іспанії, Кореї, США, Франції. Загалом було заслухано 15 доповідей.

В рамках конференції було надруковано збірник тематичних матеріалів, які містять узагальнені результати досліджень у напрямку теоретичних та практичних аспектів косметології, аромології та фармації фахівців з громадської організації “Всеукраїнська асоціація апітерапевтів” м. Харків, Буковинського державного медичного університету м. Чернівці, Всеукраїнської громадської організації “Асоціація косметологів та аромологів” м. Харків, Державного підприємства “Кримський державний медичний університет ім. С.І. Георгієвського” м. Симферополь АР Крим, Державного підприємства “Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів” м. Харків, Житомирського базового фармацевтичного коледжу ім. Г.С. Протасевича м. Житомир, Запорізького державного медичного університету м. Запоріжжя, компанії “Hya cormp” Німеччина, компанії “Ipsen Pharma” м. Київ, компанії “RTL Medical”, м. Харків, компанії ZO Skin Health by Zein Obagi США, компанії “KARSE” м. Київ, корпорації «Академия Научной Красоты» м. Київ, Луганського державного медичного університету м. Луганськ, Національного фармацевтичного університету м. Харків, компанії «Cosmetica Cabinas S.L.» м. Харків, ТОВ «Інститут Гіалуаль» м. Київ, Фармацевтичного науково-дослідного центру «Альянс красоти» м. Київ, Харківської медичної академії післядипломної освіти м. Харків, Харківського національного медичного університету м. Харків, ПП Майстерня краси “Біолюкс” м. Харків.

В рамках конференції було проведено виставку парфумерно-косметичної, фармацевтичної, апітерапевтичної продукції та косметологічного обладнання.

Всі гості та учасники конференції отримали подарункові пакети від компанії “KARSE”, збірники матеріалів науково-практичної конференції та сертифікати.

Після пленарного засідання компаніями “KARSE” та «Cosmetica Cabinas S.L.» було проведено майстер-класи в рамках яких присутні ознайомились з новітніми тенденціями в сфері практичної косметології з застосування сучасних косметологічних методів та технік в схемах по догляду за шкірою обличчя та корекцією косметичних недоліків.

15 листопада 2013року Науково-практична конференція з міжнародною участю «Косметологія: сьогодення та майбутнє» 115 листопада 2013року Науково-практична конференція з міжнародною участю «Косметологія: сьогодення та майбутнє» 215 листопада 2013року Науково-практична конференція з міжнародною участю «Косметологія: сьогодення та майбутнє» 315 листопада 2013року Науково-практична конференція з міжнародною участю «Косметологія: сьогодення та майбутнє» 415 листопада 2013року Науково-практична конференція з міжнародною участю «Косметологія: сьогодення та майбутнє» 515 листопада 2013року Науково-практична конференція з міжнародною участю «Косметологія: сьогодення та майбутнє» 615 листопада 2013року Науково-практична конференція з міжнародною участю «Косметологія: сьогодення та майбутнє» 715 листопада 2013року Науково-практична конференція з міжнародною участю «Косметологія: сьогодення та майбутнє» 815 листопада 2013року Науково-практична конференція з міжнародною участю «Косметологія: сьогодення та майбутнє» 9