15 листопада 2014 року кафедрою українознавства та латинської мови НФаУ та кафедрою мовознавства ІФНМУ було проведено відеосемінар-нараду завідувачів кафедр української мови «Оптимізація організації навчального процесу та методичного забезпечення при вивченні дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)».

Кількість доповідачів – 13, загальна кількість учасників – 39, серед яких фахівці із Львова, Івано-Франківська, Одеси, Запоріжжя, Вінниці, Чернівців, Тернополя та Харкова.Розглянуто актуальні питання щодо нових тенденцій у викладанні й наповнення програм з дисциплін «Українська мова (за професійним спрямуванням)», «Українська мова як іноземна», «Культура наукової мови» тощо.

15.11.2014 Оптимизация организации учебного процесса и методического обеспечения при изучении дисциплины «Украинский язык (с профессиональной направленностью)