15 лютого 2011 р., День Святого Валентина «Еліксир кохання» , Культурний центр.

 Студентські роки овіяні неповторною чарівністю молодості, неодмінним супутником якої є кохання. Мрії про нього зігрівають нас у миті самотності й меланхолії; щастя взаємності на довгі роки дарує нам радість і ніжність, хвилини ейфорії, миттєвості блаженства; кохання не втрачає своєї чарівності й тоді, коли вже минулося, і ми згадуємо про нього з легкою усмішкою та теплом у серці.

Зазвичай закохані схильні символізувати будь-які предмети, події, моменти життя. Особливого значення набувають свята, пов’язані з їхніми почуттями. Тож немає нічого дивного в тому, що День Святого Валентина, свято яке прийшло до нас не так вже й давно, є найбільш очікуваною і найбільш значущою подією для двох поєднаних сердець.

Саме до цього чарівного свята любові Культурний центр НФаУ підготував вечір краси й творчості. Дійство відзначалося веселою та передбачувано приємною атмосферою інтимності. Для закоханих і тих, хто ще шукає свою половинку виступали такі творчі колективи: студії танців«Non stop», «Only first», «Парадіз», студія естрадної пісні «Ексклюзив», команда КВК Національного фармацевтичного університету «Без ГМО» та шалені, нестримні, веселі ведучі – Купідон та чортеня. Вони подарували справжнє розмаїття гумору, щирості, ніжності, яскравості. Лунали пісні українською, російською та, навіть, іспанською мовами – Ріанни, Селін Діон, гуртів «Скай», «Бі-2» й інших відомих виконавців у не менш чудовому виконанні, ніж оригінал.

Ще одне свято закоханих закінчилося бурхливими оваціями на честь талановитих співаків та танцюристів, а публіка отримала такий заряд позитиву й любові, що його напевно вистачить, як мінімум, до наступного Дня Святого Валентина.