16-17 жовтня 2014 р. у НФаУ відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології»

Шановні колеги!

Кафедри промислової фармації та біотехнології Національного фармацевтичного університету Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти і науки України запрошують Вас прийняти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної технології і біотехнології», яка відбудеться 16-17 жовтня 2014 року у м. Харкові.

Конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій 2014 р. (Посвідчення № 09 Українського інституту науково-технічної і економічної експертизи від 16 січня 2014 року).

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

• Розробка, виробництво, реалізація та перспективи створення лікарських засобів
  • Стандартизація ліків, фармацевтичний та хіміко-технологічний аналіз
  • Вивчення рослинної сировини та створення фітопрепаратів; сучасна технологія ліків та екстемпоральна рецептура; доклінічні дослідження нових лікарських засобів