16-18 квітня 2015 року відбулася двадцять сьома Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2015»

Виставка проходила в Києві у приміщенні центру Ділового та культурного співробітництва «Український дім» (вул. Хрещатик, 2) організатором якої було товариство «Знання» України, за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України. На сьогодні це найбільший захід в Україні, присвячений вищий освіті в якому взяло участь майже 130 учасників із 28 країн світу.

Національний фармацевтичний університет представляли: провідний фахівець з рекламно-виставкової діяльності М.О. Гнатюк та провідний фахівець приймальної комісії В.Ю. Пилипенко.

У рейтинговому виставковому конкурсі Міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2015» Національний фармацевтичний університет отримав почесне звання «Лідер пислядипломної освіти України» В конкурсі з тематичних номінацій був нагороджений Гран-Прі «Профорієнтаційна робота серед молоді».