16 березня 2011 р. Студентська пошуково-дослідницька конференція «Екологічні проблеми сучасності», Коледж НФаУ

Любити природу, не бути байдужим, усвідомлювати наслідки забруднення довкілля» – це  девіз студентської пошуково-дослідницької конференції «ЕКОЛОГІЧНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОСТІ», яка відбулася 16 березня 2011 року в Коледжі Національного фармацевтичного університету. Організатором конференції є СПДТ (студентське пошуково-дослідницьке товариство).

З метою об’єднання молоді для захисту нашого довкілля на конференцію були запрошені учні старших класів.

Особлива подяка директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів акредитації №139 ХОВАКОВІЙ ОЛЕНІ МИКОЛАЇВНІ  та директору загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів акредитації № 66 ПОШИВАЛОВІЙ НАТАЛІ МИКОЛАЇВНІ за участь у конференції, за небайдужість і прагнення виховати у молоді екологічну свідомість.

Також був проведений конкурс творчих робіт студентів.

На конференції пролунало звернення до молоді, до всіх жителів Землі:

…Люди майбутнього!

Будьте дбайливі,

Вчіть і досліджуйте рідну природу

І для  нащадків її збережіть