16 грудня 2014 року, кафедра менеджменту і адміністрування, розширене святкове засідання кафедри з нагоди 10-річчя її заснування

В рамках заходу до уваги співробітників і гостей була представлена доповідь «Кафедра менеджменту і адміністрування 2004-2014: історичний екскурс та напрями розвитку».

16.12.14_10-rokiv kafedri MiA_1

Почесними грамотами ректора нагороджені співробітники кафедри, які працюють на ній з часу заснування: доценти кафедри – кандидат економічних наук, доцент Могилко В. О. та кандидат економічних наук, доцент Кононов І. О., а також старший лаборант Зайцева В. П.

На розширене святкове засідання кафедри також були запрошені представники студенства, які представили творчі виступи на тему «Менеджмент в моєму житті».