16 грудня 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті пройшов День відкритих дверей

Мета заходу – допомога випускникам шкіл, училищ і коледжів у виборі майбутньої професії. Потенціальні абітурієнти та їхні батьки прийшли до НФаУ, щоб ближче познайомитися з історією та традиціями вишу.

Відкрила захід проректор з наукової роботи, професор Т.В. Крутських. У своєму виступі вона відзначила переваги освіти у профільному виші, розповіла про умови навчання, матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, а також високі показники працевлаштування випускників НФаУ.

Спеціальним гостем заходу був випускник НФаУ С.О. Повєткін – сьогодні начальник відділу зовнішньоекономічних відносин ПАТ «ХІМФАРМЗАВОД» Червона зірка». Він зазначив, що навчання у НФаУ – це перший крок до успішної кар’єри у майбутньому.

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент С.В. Погорєлов ознайомив присутніх з умовами прийому у 2018 році.

Декан факультету промислової фармації, доцент О.А. Здорик, заступники деканів Н.П. Кобзар, О.В. Очкур розповіли про напрямки підготовки своїх факультетів, представили освітні програми «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів», «Біотехнологія», «Економіки підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Логістика».

Далі для гостей заходу були проведені екскурсії на кафедрах: аналітичної хімії; біотехнології; заводської технології ліків; косметології і аромології; фармацевтичної хімії; фізичного виховання та здоров’я; хімії природних сполук.

image_pdfimage_print