16 лютого 2016 р. у м. Київ відбулося розширене засідання Вченої медичної ради Міністерства охорони здоров’я, на якому було представлено новий склад Ради молодих вчених МОЗ України.

Рада молодих вчених МОЗ об’єднує ініціативних представників усіх медичних та фармацевтичних ВНЗ України. Від Національного фармацевтичного університету до складу Ради увійшла голова Ради молодих вчених НФаУ, аспірант кафедри соціальної фармації Ірина Олександрівна Сурікова.

На установчому засіданні Ради було обрано Голову Ради молодих вчених МОЗ України, якою стала Наталія Сергіївна Куфтеріна, к. мед. н. асистент кафедри неврології Харківського національного медичного університету.

Також було затверджено оперативний план роботи Ради на поточний рік, визначено основні напрямки майбутньої діяльності, узгоджено поточні організаційні питання.

Уже найближчим часом планується перше робоче засідання нового складу Ради, а також візити Ради молодих вчених МОЗ до кожного із ВНЗ з метою налагодження співпраці та створення єдиного комунікативного наукового простору для молодих науковців.

16.02.2016 (2) 16.02.2016 16.02.2016