16 вересня 2017 р. Національний фармацевтичний університет взяв участь у VII Наукових пікніках – найбільшому в Україні фестивалі науки під відкритим небом

Вже всьоме в Харкові завдяки спільним зусиллям Харківської міської ради та Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді, за сприяння Харківського міського громадського об’єднання «ЦЕНТР РОЗВИТКУ ГРОМАД» відбувся найбільший в Україні фестиваль науки під відкритим небом – Наукові пікніки. Головною ідеєю даного заходу є популяризація науки, яка через наочну інтерактивну програму «простими словами пояснює складні речі».

Національний фармацевтичний університет також приєднався до свята науки. В організації Наукових пікніків від НФаУ брали участь науково-дослідна частина, Рада молодих вчених, приймальна комісія, студентський штаб «Абітурієнт», а кафедри аптечної технології ліків, біологічної хімії, ботаніки, заводської технології ліків, клінічної лабораторної діагностики, клінічної фармакології ІПКСФ, менеджменту і адміністрування, мікробіології, вірусології та імунології, патологічної фізіології, технології ліків, управління та економіки підприємства, управління якістю, фармакології, фармацевтичного маркетингу та менеджменту, фармацевтичної хімії представили яскраву інтерактивну програму для відвідувачів заходу на тему «Чотири стихії».

Члени команди НФаУ отримали дипломи, учасників нагороджено сертифікатами.