17 – 22 жовтня 2015 р. у м. Братислава та м. Кошица (Словаччина) відбулася Міжнародна наукова конференція «Perspective trends in scientific research-2015»

Делегація НФаУ у складі доцента кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Тіманюк І.В., доцента кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Бондарєвої І.В. взяла участь у Міжнародній науковій конференції «Perspective trends in scientific research-2015». На конференції було представлено доповіді представників Словацької Республіки та України, делегати НФаУ виступили з доповідями у секції «Перспективні напрямки наукових досліджень у медицині та фармації». За результатами конференції опубліковані матеріали конференції та отримано сертифікати учасників.