17.10.2017 р. для студентів спеціальності «Менеджмент» був проведений тренінг «Шлях до успіху»

Як ви вважаєте, що таке успіх? Що значить бути успішним? Що спільного між мрією і метою? Яка між ними різниця? Як власну мрію можна перетворити на мету? На ці питання шукали відповідь учасники мотиваційного тренінгу «Шлях до успіху», який провела  Любов Володимирівна Пляка (доцент, кандидат психологічних наук, практичний психолог вищої категорії).

Що таке успіх, який до нього шлях, кожен учасник тренінгу визначав для себе сам. За словами студентів, тренінг виявився дуже цікавим та пізнавальним.

Даний захід проводився на кафедрі менеджменту і адміністрування (зав.каф. доктор економічних наук, доцент Козирєва Олена Вадимівна).