17-18 травня 2018 р. Національний фармацевтичний університет та Коледж НФаУ взяли участь у профорієнтаційному заході «Фестиваль професій», який проходив у містах Нікополь та Покров, Дніпропетровської області.

«Інтелектуальний центр» регіональної жіночої громадської організації «Берегиня» (м.Покров) щорічно проводить цей загальноміський захід з метою розширення інформованості учнів про світ професій та професійні вимоги; надання допомоги у формуванні свідомого вибору фаху та навчального закладу.

Презентація університету та коледжу НФаУ підтримувалася мультимедійними технологіями. Усі бажаючі дізналися про якість освіти, спеціальності, умови вступу та навчання, високий рівень матеріально-технічної бази фармацевтичного закладу вищої освіти.