17-19 березня 2016 р. у Києві, в Палаці дітей та юнацтва відбулася Сьома Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», що зібрала цього року 750 учасників із 17 держав світу

Організатор заходу – Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку міжнародних виставок, що проводяться в Україні.

Традиційно переважна більшість учасників – це навчальні заклади різних рівнів акредитації. Виші приїжджають на цю виставку не лише продемонструвати свої здобутки, а поборотися за перемогу у численних рейтингових конкурсних проектах. Особливістю виставкової діяльності НФаУ у цьому році став новий вектор – участь у програмі конференцій та семінарів заходу науковців нашого університету. Так, з доповіддю на тему: «Досвід впровадження системи управління якістю у Національному фармацевтичному університеті» провів презентацію завідувач кафедри управління якістю Лебединець В.О.

Національний фармацевтичний університет отримав Гран-Прі у номінації «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», виборов золоту медаль у тематичній номінації «Лідер міжнародної діяльності», був відзначений сертифікатом «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus, дипломом «За презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний освітній простір», іменною відзнакою ректору НФаУ, В.П. Черних – почесною грамотою «За плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти».

Ці відзнаки колективу НФаУ – не лише рейтингові показники.

Це наша спільна перемога, визнання продуктивної цілеспрямованої роботи всього колективу, в якій часточка праці та особистий внесок кожного співробітника.

P143062920160318_141228 20160318_135818P1430655P1430641P1430529P1430593

Матеріали за темою:

НФаУ отримав ряд відзнак на міжнародній виставці вищих навчальних закладів