17 грудня 2019 р. на кафедрі біотехнології відбувся науково-практичний семінар «Сучасні біотехнології: від теорії до практики»

Метою семінара було ознайомлення студентів-біотехнологів із можливостями своєї майбутньої професійної діяльності.
На семінарі із доповідями виступили випускники НФаУ, які зараз працюють у сфері біотехнологій на підприємствах, у лабораторіях, ЗВО та НДІ Харкова.

Рибалкін М., доцент кафедри біотехнології, випускник 2008 р. спеціальності 7.092901 “Промислова біотехнологія”, розповів студентам про необхідність створення вітчизняних вакцинних препаратів, етапи та підходи до розробки вакцин на прикладі власних досліджень.

Чабаненко О., аспірант відділу кріоцитології Інституту проблем кріобіології і кріомедицини НАНУ, випускниця 2016 р. спеціальності 8.05140103 “Фармацевтична біотехнологія”, поділилася власним досвідом проходження аспірантури, здобуття грантів та участі у закордонних конференціях.

Єрмоленко Н., інженер-технолог ВРКБ АТ “Біолік”, та Щетініна М., біотехнолог ВРКБ АТ “Біолік”, випускниці 2018 р. та 2019 р. спеціальності “Біотехнології та біоінженерія”, висвітлили напрямки досліджень відділу розробки клітинних біотехнологій на АТ “Біолік” та розповіли про функції біотехнолога на підприємстві.

Демідова І., аспірант кафедри біотехнології НФаУ, випускниця 2018 р. спеціальності “Біотехнології та біоінженерія”, поділилася своїми наробками стосовно розробки комплексного препарату на основі інтерферону та пробіотиків.

Макаренко К., старший лаборант департаменту мікробіологічних досліджень ТОВ “Науковий центр розробок і впроваджень”, магістрантка спеціальності “Біотехнології та біоінженерія”, присвятила свою доповідь підходам проведення мікробіологічних досліджень та функціям мікробіолога лабораторії.

Гороз Ю., старший лаборант кафедри біотехнології НФаУ, магістрантка спеціальності “Біотехнології та біоінженерія”, навела результати досліджень щодо використання інфузорій як альтернативних тест-об’єктів при вивченні біологічних властивостей фітокомпозицій.

Дякуємо випускникам, зараз вже нашим колегам, за можливість почути з “перших вуст” про будні біотехнологів.

Print Friendly, PDF & Email