17 квітня 2019 р. у НФаУ стартував ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фармакології

17 квітня  2019 р. у НФаУ стартував ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фармакології. Її учасниками стали 42 студенти із 14 закладів вищої освіти України – майбутні лікарі (24 студенти) і провізори (18 студентів), переможці І етапу. Вони змагаються в окремих секціях (медичній і фармацевтичній) відповідно до профілю професійної підготовки. У складі журі викладачі НФаУ та інших закладів вищої освіти (Київський національний медичний університет ім. О.О. Богомольця, Дніпропетровська медична академія, Луганський державний медичний університет, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова), яких обрано на підставі жеребкування.

У медико-біологічному корпусі НФаУ відбулось урочисте відкриття олімпіади. Відкрив захід проректор з науково-педагогічної роботи професор Загайко А.Л. У перший день олімпіади студенти виконували завдання письмового туру та відвідали хіміко-технологічний навчальний корпус НФаУ, де ознайомились із кафедрами та лабораторіями, експозицією музею, скульптурними композиціями. 10 завдань письмового туру охоплюють весь курс фармакології та медичної рецептури, потребують аналітичного мислення, творчого підходу, розуміння зв’язку із суміжними фармацевтичними та медичними дисциплінами.

18 квітня відбудеться практичний тур олімпіади (фармакологічна вікторина).

Оргкомітет щиро бажає всім олімпійцям натхненної праці та успіхів.