17 травня 2019 р. НФаУ взяв участь у міжнародному Круглому столі, присвяченому Всесвітньому Дню Бджоли (ООН) – «Перспективи розвитку бджільництва в Україні. Роль кластерів»

У заході, який проходив на базі Української академії наук, брали участь науково-дослідницьке підприємство «Всеукраїнської громадської організації Українська академія наук Інститут апікультури» (м. Київ), а також провідні наукові організації України та Турції.

Від членів правління Громадської організації «Всеукраїнська асоціація апітерапевтів на тему «Розвиток галузі бджільництва і апітерапії на основі кластерів із застосуванням методів лікування та апіпрепаратів у медичній, фармацевтичній та косметичній практиці» виступив як доповідач представник НФаУ, завідувач кафедри промислової фармації та економіки ІПКСФ професор Шпичак О.С.

За результатами роботи круглого столу було прийнято ряд важливих рішень щодо подальшого розвитку галузі бджільництва і апітерапії, міжнародного співробітництва з представниками науково-виробничої організації Стамбулу «Arikent Gida San A.S.» (Турція), а також прийнято рішення щодо створення на базі Української АН науково-виробничого кластеру з апітерапії, до якого увійдуть наукові розробки зі створення лікарських препаратів на основі стандартизованих субстанцій продуктів бджільництва, розроблені в Національному фармацевтичному університеті під керівництвом професора О.І. Тихонова та професора О.С. Шпичака.

image_pdfimage_print