18-19 березня 2010 р., візит делегації НФаУ на чолі ректором Національного фармацевтичного університету В. П. Черних у Кіровоградський базовий медичний коледж ім. Мухіна, Черкаський медичний коледж.

18 і 19 березня 2010 р. відбувся візит делегації НФаУ на чолі ректором Національного фармацевтичного університету В. П. Черних у Кіровоградський базовий медичний коледж ім. Мухіна, Черкаський медичний коледж.

Склад делегації НФаУ:

• Ректор Черних Валентин Петрович;

• Проректор з науково-педагогічної роботи (заочної, дистанційної форми навчання) Котвіцька Алла Анатоліївна;

• Директор коледжу НФаУ Прокопенко Тіна Сулеймановна;

• Директор Комп`ютерного центру НФаУ Власов Віталій Сергійович;

• Відповідальний секретар приймальної комісії Погорєлов Станіслав Вікторович.

У ході зустрічей зі студентами та викладачами коледжів Валентин Петрович ознайомив студентів і викладачів коледжів з Національним фармацевтичним університетом, навчальним і науковим потенціалом, спеціальностями НФаУ. В. П. Черних прочитав лекції «Національне фармацевтична освіта України» і «Здоров`я та розвиток молоді».