18-19 квітня 2019 р. НФаУ взяв участь у Всеукраїнському студентському економічному турнірі серед ЗВО, які готують фахівців з економіки

18-19 квітня 2019 року вперше в Україні відбувся Всеукраїнський студентський економічний турнір серед закладів вищої освіти, які готують фахівців з економіки.

Турнір проводився на базі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне). В перший день сліпого відбору наша команда «Економісти НФаУ» змагалася з провідними економічними закладами вищої освіти: Київським національним торговельно-економічним університетом та Національним університетом «Львівська політехніка».

В захоплюючому змаганні нашою командою (в яку входили студенти 1 та 3 курсів) вдало були презентовані виступи за темами «Розумні міста – міста майбутнього чи високотехнологічні утопії?», «Хто в Україні має бути ключовим інвестором?» та «Оцінка економічного потенціалу українського шоу-бізнесу».

Поздоровляємо студентів-економістів, бажаємо перемоги!