18 – 20 березня 2014 року НФаУ прийме участь у П’ятій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2014»

Організатори виставки: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія «Виставковий Світ».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України виставці «Сучасні заклади освіти» з 2010 року офіційно надано статус міжнародної та включено до переліку виставок, що проводяться в Україні.

В програмі виставки:

• Презентація закладів освіти України, закордонних навчальних закладів та міжнародних представництв.
  • Презентація досвіду співпраці з закордонними освітніми закладами, практики реалізації спільних освітніх і науково-технічних проектів.
  • Презентація наукової та науково-технічної діяльності наукових установ і закладів освіти.
  • Демонстрація електронних навчально-методичних комплексів, рейтингових систем, обладнання, продуктів, програм та рішень для системи освіти.
  • Науково-практичні конференції, семінари, презентації на стендах.
  • Конкурси для навчальних закладів, підприємств, школярів та студентів.
  • Вступна кампанія 2014 року в Україні та за кордоном.

Для учасників виставки відбудуться:

• Рейтинговий виставковий конкурс для вищих навчальних закладів IIIIV рівнів акредитації та установ післядипломної освіти: Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», Гран-Прі «Лідер післядипломної освіти України», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності».
  • Рейтинговий виставковий конкурс для закладів професійно-технічної освіти: Гран-Прі «Лідер професійно-технічної освіти України».
  • Відзначення вищих навчальних закладів – учасників міжнародних рейтингів відповідними Сертифікатами.
  • Конкурс з тематичних номінацій для закладів освіти та підприємств з нагородженням золотими, срібними і бронзовими медалями.