18-21 травня 2017 р. студенти на чолі з головою ППО студентів НФаУ С.А. Недорубко та старшим викладачем кафедри фізичного виховання О.О. Слюсаренко відвідали місто Одесу з метою стажування

У 2016-2017 навчальному році профспілкою НФаУ було прийнято рішення про відновлення трудових таборів для наших студентів з метою забезпечення молоді університету роботою на літній період. Не менш важливим є й оздоровлення студентів, тому робота на узбережжі Чорного моря включає в себе не тільки досвід, фінансові аспекти, але і відновлення здоров’я.

Студентам НФаУ роботодавці надають житло, 3-разове харчування та гідну заробітну платню. 18-21 травня студенти пройшли стажування в кращих готелях Одеської області під керівництвом справжніх майстрів своє справи. Щоб поїздка запам’яталася студентам, роботодавці організували для них квест історичними пам’ятками, тож до Харкова повернулися з теплими та сонячними емоціями, які подарувала чарівна Одеса.