18-30 жовтня 2018 р. – співробітники НФаУ вперше за грантовою програмою «ЕРАЗМУС+ КА 107. Кредитна мобільність (для співробітників) Staff mobility for training» пройшли стажування в Болгарії в Медичному університеті Варни

Закордонне відрядження помічника ректора О.Ю. Яковлєвої та начальника відділу з академічної мобільності О.О.Скрипник включало:

• Візит до міжнародного відділу Медичного університету Варни (знайомство з організацією роботи університету щодо здійснення PR-стратегії, методи брендування, які використовуються в роботі по залученню потенційних студентів на навчання, форми та види анкетувань під час роботи приймальної комісії та протягом навчання).
  • Знайомство зі Світланою Панайотовою, координатором міжнародної співпраці за програмою «Erasmus+» відділу міжнародних відносин Медичного університету м. Варни, очолює який доктор Анета Докова, зустріч з проректором з міжнародних відносин професором Тодоркою Костадіновою.
  • Візит до фармацевтичного факультету, який святкує в жовтні 2018 р. 10 років з дня заснування.

Результатом відрядження стало обговорення питання розвитку співпраці із заступником декана факультету, доцентом кафедри медико-біологічних наук науково-дослідного сектора з фармакології, хімії, біохімії та біології Мігленою Тодоровою та професором кафедри біохімії, молекулярної медицини та нутригеноміки Бістрою Галунською, яка в 2017 р. відвідала НФаУ за програмою Еразмус+ з метою викладання лекцій майстер класу англійською мовою для студентів, аспірантів та викладачів НФаУ, а нині є координатором факультету фармації з грантових програм.

Делегація НФаУ  взяла  участь у науково-практичній конференції «5-й бізнес форум з фармації» (25-27 жовтня), під час якої болгарська сторона презентувала найбільш актуальні та вагомі досягнення в галузі фармації й окреслила перспективні напрямки наукових досліджень з ЗВО-парнтерами за Еразмусом.

Встановлено контакти зі Школою здоров’я Університету м. Сетубал (Португалія) з метою обговорення можливостей співпраці в галузі біотехнології; із кафедрою біохімії фармацевтичного факультету Медичного університету Варни – щодо співпраці в галузі біохімічних досліджень; із кафедрою фармацевтичного менеджменту – щодо співпраці в галузі соціальної фармації.

Матеріали за темою: