18 грудня 2019 р. у НФаУ відбулася презентація другого тому книги «Величие Аlma mater – в людях»

Автор монографії – почесний ректор НФаУ, академік НАН України, професор Валентин Петрович Черних протягом 37 років очолював єдиний в Україні галузевий заклад вищої освіти – Національний фармацевтичний університет.

Перша частина двотомника «Величие Аlma mater – в людях» побачила світ у 2018 р.

«Я поставив перед собою мету створити книгу про історію університету через призму життя людей, долі яких нерозривно пов’язані з нашою Alma mater…» – розповів професор В.П. Черних.

Від імені науково-викладацького колективу НФаУ, з виходом книги автора привітала ректор НФаУ, професор А.А. Котвіцька.

У ході презентації відбулася демонстрація слайд-фільму про героїв двотомника, деякі з них були присутні у залі. Після перегляду гості мали змогу поспілкуватися, розповісти наживо історії зі сторінок книги, отримати подарунковий примірник книги та автограф.

Більше фото в альбомі