18 травня 2018 р. відбулися урочистості з нагоди професійного свята науковців – Дня науки

Свято відбулося у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Гостей свята привітали голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світлична, доктор соціологічних наук, професор, академік Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України, голова Ради ректорів вищих закладів освіти Харківського регіону, ректор Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна В.С. Бакіров, академік Національної академії наук України, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України, завідувач кафедри кримінального права №1, Герой України, ректор Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого В.Я. Тацій.

Національний фармацевтичний університет вітає:

• Данильченко Світлану Юріївну, завідувача науково-дослідної частини Національного фармацевтичного університету – іменна стипендія Харківської облдержадміністрації в галузі науки у 2018 році у номінації «Фармація» для обдарованих молодих науковців;
  • Матерієнко Анну Сергіївну, асистента кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету – іменна стипендія Харківської облдержадміністрації в галузі науки у 2018 році за номінацією «Хімія» для обдарованих молодих науковців;
  • Дейко Романа Даниловича, асистента кафедри фармакології Національного фармацевтичного університету – переможець конкурсу «Найкращий молодий науковець Харківщини» за напрямком «Науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших хвороб».