18 вересня 2015 р. у дружному колі співробітників Національного фармацевтичного університету відбулися урочистості з нагоди Дня фармацевтичного працівника України. До НФаУ із вітаннями від Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України завітала її голова Альона Благовещенська

Університет, який є флагманом фахової освіти нашої держави, готує кадри для всіх сегментів галузі та шанобливо береже традиції фармацевтичної освіти і науки. Саме тому головною подією урочистостей стала доповідь ректора НФаУ, академіка НАН України В.П. Черних, присвячена 210-річчю фармацевтичної освіти в Україні.

Ретроспективний екскурс почався з історії виникнення університетської освіти у світі та Україні. Зупинившись на відкритті Харківського імператорського університету, від якого починаються «біографії» багатьох ВНЗ Слобожанщини, В.П. Черних розповів про те, як з’явився фармацевтичний інститут, які особистості стали знаковими для галузевої освіти та науки, яким є сьогодення Національного фармацевтичного університету. Лекцію ректор НФаУ читав у відкритій до початку поточного навчального року аудиторії, трансляція відбувалася до ще двох аудиторій університету. Це дало змогу поринути у минуле фармацевтичної освіти одночасно більш ніж півтисячі співробітників та студентів.

Подарунком університету стало виготовлення у спільному з «Укрпоштою» проекті власної марки «До 210-річчя фармацевтичної освіти в Україні». У рамках відзначення професійного свята відбулося урочисте погашення марки, яке здійснив заступник директора Харківської дирекції «Укрпошти» Д.В. Воронцов.

Завершилися святкування відзначенням почесними грамотами колективів усіх кафедр, відділів та підрозділів НФаУ.

Відеоматеріали за темою.

Публікації за темою на освітніх порталах:

У НФаУ відзначили День фармацевтичного працівника України

Публікації за темою у ЗМІ:

Газета “Вечерний Харьков”

15.09.2015 “Вітання фармацевтичним працівникам Слобожанщини”

Щотижневик “АПТЕКА”

28.09.2015 “Харьков отмечает День фармацевтического работника и 210-летие фармацевтического образования в Украине”

14.09.2015 “Університетський простір Національного фармацевтичного університету: історія та традиції /до 210-річчя заснування фармацевтичної освіти в Україні/”

Газета “Демократична Україна”

11.09.2015 “ВІД ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ КАФЕДРИ ДО ПРОВІДНОГО УНІВЕРСИТЕТУ: 210 РОКІВ ЗАСНУВАННЯ ФАРМАЦЕВТИЧНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ”

Журнал “Современная фармация”