18 жовтня 2012 р. візит делегації Посольства Іракської Республіки в Україні

Візит делегації Посольства Іракської Республіки в Україні у складі: Радник Посольства з питань культури доктор Кадум Джабур Аль-Джібурі та доктор Джамаль Аббас Аль-Аділі, заступник радника. Делегація Посольства Іраку зустрілась з адміністрацією університету. Під час зустрічі було узгоджено питання співпраці між НФаУ та іракською стороною щодо сприяння у зарахуванні Національного фармацевтичного університету Міністерством вищої освіти та наукових досліджень Республіки Ірак до вищів України, рекомендованих іракським громадянам для навчання. Іракська сторона досить високо оцінила наш навчальний заклад, представники Посольства висловили зацікавленість в підготовці в НФаУ фахівців для фармацевтичної галузі Республіки Ірак, обміні студентами та викладачами.