19-20 березня 2015 року Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Аналітична хімія у фармації»

Національним фармацевтичним університетом, кафедрою аналітичної хімії проведено 19-20 березня 2015 року Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Аналітична хімія у фармації».

Конференція присвячена питанням знайомства та обговорення розробок видатних вчених, можливостям обміну досвідом, науковими задумами та ідеями, обговоренням результатів роботи молодих науковців та студентів з можливістю почути оцінку своєї роботи з боку відомих фахівців. Конференція надала нових вражень, натхнення студентам та молодим вченим для створення нових відкриттів.

Під час роботи Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Аналітична хімія у фармації» були представлені матеріали досліджень науковців вищих навчальних закладів України:

• Національного фармацевтичного університету,
  • Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського,
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна,
  • Запорізький державний медичний університет,
  • Івано-Франківський національний медичний університет,
  • Київський медичний університет Української асоціації народної медицини
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
  • Харківський національний педагогічний університет,
  • Харківський університет повітряних сил ім. І. Кожедуба,
  • Інститут фармакології та токсикології НАМН України
  • Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького,
  • Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ

та країн СНГ:

• Алтайський державний медичний університет, м Барнаул, Російська Федерація,
  • Санкт-Петербурзька державна хіміко-фармацевтична академія, м. Санкт – Петербург, Російська Федерація,
  • Ташкентський фармацевтичний інститут, Ташкент, Республіка Узбекистан.

У роботі конференції взяли участь представники:

• Державного підприємства «Український науковий фармакопейний центр якості лікарських засобів»;
  • ООО «ФК» «Здоровье»;
  • Державного підприємства «Державний науковий центр лікарських засобів і медичної продукції»;
  • Державної науково-дослідної лабораторії з контролю якості лікарських засобів НФаУ;
  • Миколаївського обласного бюро судово-медичної експертизи

Загальна кількість учасників – 180 осіб. Серед них 26 докторів наук, професорів. Під час проведення конференції «Аналітична хімія у фармації»  працювало 6 секцій, в яких прийняли участь 85 наукових робіт. Наукові роботи присвячені вирішенню наступних питань: місце аналітичної хімії у підготовці спеціалістів для фармацевтичної галузі, проблеми і досвід викладання аналітичної хімії; метрологія та забезпечення якості хімічного аналізу; аналітичні аспекти у синтезі фізіологічно активних речовин; стандартизація лікарських засобів, фармацевтичний та хіміко-токсикологічний аналіз; контроля якості лікарської рослинної сировини, фітопрепаратів, парфумерно-косметичних засобів та функціональних харчових добавок; комп’ютерні та інформаційні технології в аналітичній хімії.

Проведення заходу підтримано Головним Спонсором компанією «Лабпартнер».

Збірник тез