19-21 квітня 2016 р. представники кафедри управління та економіки фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації взяли участь у роботі VII Міжнародного Медичного Форуму «Інновації у медицині – здоров’я нації» та V Міжнародному конгресі «Впровадження сучасних досліджень медичної науки у практичну охорону здоров’я України»

Представники кафедри управління та економіки фармації ІПКСФ, доцент М.В. Зарічкова та старший викладач Т.О. Артюх взяли участь у роботі VII Міжнародного Медичного Форуму «Інновації у медицині – здоров’я нації» та V Міжнародному конгресі «Впровадження сучасних досліджень медичної науки у практичну охорону здоров’я України», який відбувся у виставочному центрі КиївЕкспоПлаза».

19-21.04.2016 konferenciya Snovachii v medecine IPKSF 19-21.04.2016 konferenciya Snovachii v medecine IPKSF  (1)Організатори форуму – Національна академія медичних наук України, Національна медична академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, компанія LMT. Захід відбувся за підтримки Президента України та під патронатом Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України та інших державних регуляторних та виконавчих органів влади.

Серед учасників були представники органів державної влади, Міністерства охорони здоров’я України, керівники та спеціалісти обласних, міських, районних департаментів охорони здоров’я, посольств і торговельно-економічних місій; головні позаштатні спеціалісти; головні лікарі та їх заступники, завідувачі відділеннь медичних установ різного профілю; керівники медичних науково-дослідних установ, медичних асоціацій та міжнародних організацій, вищих медичних навчальних закладів; засоби масової інформації.

У рамках заходу відбулося 65 симпозіумів, конференцій, круглих столів, семінарів, шкіл і 60 майстер-класів. Найбільш цікаві серед них семінар «GPP. Роль фармацевтичного працівника у суспільстві та системі охорони здоров’я, його сфера відповідальності», семінар «Актуальні розробки ДУ «Інституту фармакології та токсикології НАМН України», що пропонуються до виробництва та клінічного застосування», науково-практична конференція «Вітчизняні інженерні розробки для охорони здоров’я», а також презентації і Міжнародна виставка охорони здоров’я тощо. Доповідачами виступили 700 провідних спеціалістів із України та зарубіжжя.

Міжнародний Медичний Форум – це масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції, створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я. Це найбільші в Україні спеціалізовані виставки останніх досягнень ринку охорони здоров’я та фармацевтики.