19-21 травня 2015 р. успішно пройшов заключний етап сертифікаційного аудиту Системи управління якістю (СУЯ) Національного фармацевтичного університету в міжнародній системі сертифікації DQS, метою якого було встановлення відповідності вимогам стандарту ISO 9001:2008

Групу аудиторів очолював керівник Органу сертифікації систем менеджменту ТОВ МЦЯ “ПРИРОСТ” (DQS-Україна) Олександр Юрійович Береговенко, до складу групи також входив аудитор цього органу Віктор Андрійович Волосковець та аудитор-експерт Ліана Федорівна Шапран.

19-20.05.2015 isoВ ході аудиту була проаналізована вся документація СУЯ, діяльність адміністративних і допоміжних структурних підрозділів, а також вибірково деяких кафедр НФаУ. Загалом було піддано аудиту понад 30 процесів, які забезпечують функціонування СУЯ Університету. Аудитори документально підтвердили відповідність діяльності НФаУ вимогам міжнародного стандарту ISO 9001, у тому числі здатність планувати свою діяльність відповідно до нормативних вимог і очікувань замовників, виконувати і контролювати управлінські, основні та забезпечувальні процеси за встановленими і регламентованими алгоритмами, а також застосовувати механізми постійного моніторингу і вдосконалення своєї системи управління. Аудитори підкреслили виражену готовність і спроможність всього колективу Університету докладати максимум зусиль для забезпечення високої якості освітніх послуг і постійного розвитку. Окремо аудиторами була відзначена роль керівництва Університету у справі формування і впровадження СУЯ, яка стала результатом творчої і наполегливої роботи ректора академіка НАН України Валентина Петровича Черних та першого проректора – представника керівництва з питань якості проф. Алли Анатоліївни Котвіцької.

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас з нашим спільним досягненням – визнанням Національного фармацевтичного університету одним з тих закладів, для яких якість освіти є наріжним принципом діяльності. Бажаємо всьому колективу НФаУ творчого натхнення та подальших професійних здобутків!

З повагою, колектив розробників Системи управління якістю НФаУ