19 березня 2019 р. НФаУ взяв участь у профорієнтаційному заході «Професії твоєї мрії» м. Первомайський

Захід проходив для учнів 8-11 класів шкіл міста та району за ініціативи Харківського обласного центру зайнятості та Первомайської міськрайонної філії ХОЦЗ

Мета даного заходу – орієнтація на набуття професій та спеціальностей, які користуються попитом на ринку праці. Учасниками заходу стали педагогічні працівники, батьки та учні випускних класів шкіл міста та району.

Представники НФаУ надали відвідувачам вичерпну інформацію про можливості вступу та умови навчання в університеті, матеріально-технічну базу, професорсько-викладацький склад, а також про високі показники працевлаштування випускників НФаУ. Кожен зацікавлений отримав буклети з інформацією про навчальний заклад.