19 червня 2015 року у кіноконцертному залі «Україна» відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Національного фармацевтичного університету

Цьогоріч із аудиторій НФаУ влилися до багатотисячної фармацевтичної спільноти 994 фахівця, з них 75 отримали дипломи з відзнакою. Високий рівень навчання, світове визнання НФаУ підтверджує те, що дипломи отримали 267 іноземних громадян із Білорусі, В’єтнаму, Гани, Греції, Грузії, Єгипту, Іраку, Ірану, Киргизстану, Конго, Лівану, Мадагаскару, Марокко, Молдови, Нігерії, Норвегії, Сирії, Судану, Таджикистану, Тунісу, Туреччини, Туркменістану, Уганди.

Випускників привітав ректор НФаУ, академік НАН України В.П. Черних, побажав щасливої життєвої дороги і професійних успіхів. Проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв’язків), професор С.Б. Попов під бурхливу підтримку іноземних студентів висловив упевненість в успішному працевлаштуванні випускників НФаУ – громадян інших держав та побажав працювати кожному з них задля процвітання їхніх країн.

Акторською майстерністю та щирою сердечністю був сповнений виступ деканів факультетів університету. Атмосферу свята створили студенти-актори культурного центру НФаУ, а наприкінці концертної програми був влаштований флешмоб, на якому присутні у залі жовтими і синіми стрічками відтворили український прапор.

У добру путь, дорогі випускники!