19 квітня 2013 в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» на базі підготовчого відділення для іноземних громадян відбулася традиційна конференція студентів підготовчих відділень і факультетів міста Харкова.

Учасниками конференції були студенти та викладачі підготовчого відділення НФаУ. Всього було представлено 12 доповідей студентів. Однією з кращих була доповідь, яку представив студент НФаУ з Мадагаскару Радоміарісон Джосінот на тему: «Вивчення адаптогенної дії препарату зі шроту лимонника китайського». Особливий інтерес викликали такі доповіді: «3D-принтери – технології майбутнього» студента ХТУ «ХПІ» з Конго та «Це просто пі» студентів ХТУ «ХПІ» з Сирії та Лівії, а також інші. Атмосфера конференції була дуже теплою і привітною. Після офіційної частини конференції виступи студентів обговорювалися в невимушеній обстановці за чашкою чаю. Ми висловлюємо щиру подяку заступнику декана факультету міжнародної освіти НТУ «ХПІ», доценту Гаврилюку Юрію Романовичу, а також усім організаторам конференції.

19.04.2013 Конференция студентов подготовительных отделений и факультетов города Харькова 319.04.2013 Конференция студентов подготовительных отделений и факультетов города Харькова 2