19 квітня 2017 р. в Києві відбулася Перша Національна нарада з лідерами студентського руху на тему: «Якість освіти з імунізації Медичні реформи та студентство»

Unicef Ukraine надали результати дослідження «Як виглядає вакцинація в соціальних мережах і чому саме так». До участі в роботі були запрошені представники Міністерства охорони здоров’я України. На заході обговорювалися актуальні проблеми медичних реформ.

Збори українського студентства відвідала в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна-Надія Супрун. Пані Супрун розповіла про питання вакцинації в Україні, проблеми медичних закладів і поділилася планами на майбутнє.

Спікерами заходу були заступники міністра. Павло Ковтонюк ознайомив присутніх із реформою охорони здоров’я та відповів на всі питання, які виникли у студентів.

Заступник міністра Олександр Лінчевський розповів про нововведення в галузі навчання у медичних вишах, зокрема про інтегрований ліцензійний іспит КРОК.

На захід зібралося близько 70 делегатів із різних куточків країни. Національний фармацевтичний університет представляли голова студентського парламенту Олександр Присяжнюк, голова інформаційного сектору студентського парламенту Анастасія Аніщік Анастасія, радник голови  студентського парламенту Анастасія Зімовнова.