19 лютого 2015 року відбулося розширене засідання студентського наукового товариства (СНТ) на кафедрі фармакотерапії НФаУ

Традиційно, вже третій рік поспіль, захід проводиться за участю школярів (кафедра співпрацює з сімома школами та гімназією) та студентів двох медичних коледжів. Цього разу на розширене засідання СНТ завітали 10 учнів 10-х та 11-х класів з Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №18 та Харківської гімназії №86.

Кандидат медичних наук, доцент М.В. Савохіна розповіла про історію кафедри, педагогічний склад, показала аудиторії та кабінети, в яких проходять лекції та практичні заняття.

Кандидат медичних наук, доцент О.О. Рябова показала гостям навчально-тренінговий клас для відпрацювання практичних навичок з ПДД (першої долікарняної допомоги). Школярі з цікавістю розглядали наявне сучасне обладнання для надання ПДД (наприклад, нібулайзер), муляжі, на яких студенти можуть тренуватися.

Завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор І.В. Кіреєв розповів про особливості навчання студентів у НФаУ, про студентське наукове товариство та його роботу. Він зазначив, що часто лікарі не знають про сучасні препарати, які допомагають у лікування певних захворювань, а обов’язок фармацевтичного працівника – зарадити в такій ситуації.

Після екскурсії на кафедрі М.В. Савохіна відповіла на питання гостей стосовно вступу до НФаУ.

Наступна частина зустрічі – власне засідання гуртка СНТ – була присвячена студентським науковим розвідкам. Прозвучали такі доповіді:

«Современная фармакотерапия мигрени» (Карина Толмачова, студентка 5 курсу фармацевтичного факультету, науковий керівник – доцент О.О. Рябова);

«Вакцинопрофилактика рака шейки матки» (Юлія Верховодова, аспірант кафедри фармакотерапії, науковий керівник – професор І.В. Кіреєв);

«Фармакотерапия при рахите» (Світлана Шукалина – студентка 3 курсу фармацевтичного факультету, науковий керівник – професор Л.В. Деримедвідь).