19 лютого 2016 р. захід кафедри українознавства та латинської мови до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2016 року Україна згадує героїв Майдану. Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Янголами-Охоронцями.

Вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Герої не вмирають! Небесна сотня на варті. Вони поруч. Поруч з нами. З усім українським народом!

19 лютого 2016 року до Дня пам’яті Героїв Майдану викладачами кафедри українознавства та латинської мови Лисенко Н.О. та Томарєвою  Н.О. проведено захід «Герої не вмирають», під час якого студенти-фармацевти першого курсу передивилися стрічки «Майдан. Небесна Сотня — Герої України» та «Герой України Євген Котляр», а також вшанували загиблих хвилиною мовчання.

19022016 Nebesna Sotnya_1 19022016 Nebesna Sotnya_2 19022016 Nebesna Sotnya_3