19 лютого 2019 р. у Коледжі НФаУ відбувся круглий стіл «Роль самоосвіти у вдосконаленні педагогічної майстерності педагогічного працівника»

Метою заходу стало  удосконалення педагогічної компетентності педагогічних працівників коледжу, обмін досвідом планування та реалізації самоосвіти як засобу вдосконалення педагогічної майстерності.

19 лютого 2019 р. у Коледжі НФаУ  відбувся круглий стіл «Роль самоосвіти у вдосконаленні педагогічної майстерності педагогічного працівника»Педагогічні працівники циклових комісій «Медико-біологічних дисциплін», «Мови та літератури» ознайомили присутніх із сучасними формами самоосвіти, презентували результати педагогічних досліджень та власні здобутки:

1. А.Є.Мартиненко (Самоосвіта викладача як чинник підвищення професійної компетентності).
  2. В.І. Бондаренко (Аналіз здатності педагогічних працівників коледжу до саморозвитку (за результатами анкетування)).
  3. Т.С.Абідова, Н.Є.Ломоновська (Результати самоаналізу стимулюючих і перешкоджаючих факторів професійного самовдосконалення педагогічних працівників коледжу НФаУ).
  4. В.В.Аксакова (Підсумки самоосвіти викладачів ЦК медико-біологічних дисциплін).
  5. Л.О.Цибульник (Використання навчальних проектів – практична реалізція самоосвіти викладача).
  6. С.В.Диденко, О.О.Кімельман (Переваги та недоліки сучасних форм самоосвіти викладача іноземної мови).

З методичними матеріалами круглого столу можна ознайомитися в навчально-методичному кабінеті коледжу.